42 230 99 11
533 808 966
biuro@navi-concept.pl

Niemożliwe nie istnieje

Dokładamy wszelkich starań, aby poprzez nasze działania wytworzyć wśród Klientów świadomość, że w każdym temacie związanym z scenografią może na nas liczyć. 

Specjalizujemy się w realizacjach projektów nietypowych.
Wykonujemy kompleksowo scenografie, aranżacje przestrzenne, stoiska targowe, meble nietypowe i klasyczne, wielkoformatowe wydruki oraz wiele, wiele innych.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów nieszablonowych.
W zespole mamy wizjonerów, projektantów, stolarzy, inżynierów. Każde kolejne zlecenie jest dla nas wyzwaniem i każde potwierdza nasze motto: niemożliwe nie istnieje!!! Istnieją jednak
pewne ograniczenia: czas, budżet, możliwości materiału. Poza tym nie ma granic. Z nami nawet najodważniejsza wizja może stać się rzeczywistością. Wykonaliśmy już dziesiątki instalacji,

Oprócz doświadczonego zespołu dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszynowym. Mamy 2 frezarki CNC, nowoczesną stolarnię, drukarnię, maszyny do cięcia stryroduru i gięcia plexi.

A tak naprawdę wszystko zaczyna się od dobrego projektu. Posiadamy wspaniały zespół kreatywnych fachowców, dzięki którym nasza obsługa spełnia oczekiwania wszystkich klientów. Dbamy, aby każdy wyszedł od nas zadowolony, dlatego pracujemy do momentu, w którym osiągniemy zadowalające dla obu stron efekty.

Drukarnia

Drukarnia wielkoformatowa oferująca wydruki dużych rozmiarów, w tym drukowanie fototapet, plakatów, banerów, billboardów czy oklein do witryn sklepowych. Dzięki nowoczesnemu laminatorowi, wydruki wielkoformatowe posiadają wysoką trwałość i doskonałą odporność na trudne warunki zewnętrzne. Dzięki temu druk wielkoformatowy charakteryzuje się najwyższą jakością, która ma wpływ na skuteczność kampanii i pozwala zoptymalizować koszty. 

Studio projektowe

Efektowna, gustowna i z klasą – taka powinna być idealna reklama. Jeśli potrzebne Ci kreatywne projektowanie graficzne, nie zawahamy się sięgnąć po żart lub pastisz, ale zawsze czynimy to ze smakiem. Projektanci Navi Concept poruszają się swobodnie we wszystkich obszarach, które potrzebne są do zbudowania dobrego projektu: są doskonali w typografii, mają zmysł artystyczny, potrafią dobierać odpowiednie kolory i odznaczają się świetnym wyczuciem proporcji. Dzięki temu projektowanie graficzne przynosi zawsze idealny efekt.

Duże doświadczenie w projektowaniu pozwala nam realizować grafikę ulotek, wizytówek, plakatów, banerów, kasetonów, fototapet, katalogów, witryn szklanych, grafik na samochody, a także logotypów.

Produkcja reklam

Nasze agencje reklamowe zapewniają bardzo wysoką sprawność i skuteczność w produkcji reklam. Realizujemy zarówno projekty potrzebne w aranżacji wnętrz sklepów, salonów usługowych, stoisk handlowych, stoisk na targach, jak i w reklamie zewnętrznej. Wykonujemy tablice, banery, kasetony (także z podświetleniem), roll-up, ścianki pop-up. Do naszych zadań należy także wycinanie liter i tworzenie loga z drewna lub styroduru. Zapewniamy nie tylko druk, ale także projekt, dopasowany do stylistyki reklam Klienta.

Starannie i solidnie wykonana reklama to opłacalna inwestycja, która może służyć firmie przez dłuższy czas. Jednocześnie konkurencyjne cenniki Navi Concept sprawiają, że roll-up, ścianki pop-up i inne narzędzia z tej kategorii będą odpowiednie także do promowania krótkoterminowych ofert – po upływie terminu jednej promocji opłacalne będzie wykonanie kolejnej reklamy.

 

Frezowanie CNC

W ramach usługi frezowanie CNC współpracujemy przede wszystkim z branżą reklamową oraz meblarską. Zapewniamy obróbkę detali wykonanych z materiałów najczęściej spotykanych w tych branżach:

→ produkty reklamowe: tworzywa sztuczne (frezowanie plexi, PCW, poliwęglanu litego, płyty kompozytowej dibond),

→ meble: frezowanie sklejki, płyty wiórowej laminowanej, frezowanie MDF,

→ inne branże: frezowanie drewna litego do grubości 10 cm, preszpanu, blachy aluminiowej.

 

Dysponujemy profesjonalnym centrum obróbczym 3-osiowym firmy Infraform, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać frezowanie MDF, frezowanie plexi oraz innych materiałów na najwyższym poziomie. Maksymalna wielkość pola roboczego wynosi 210 x 410 cm. Jeżeli chcesz skorzystać z usługi frezowanie CNC lub jesteś zainteresowany usługą frezowanie drewna - prosimy o kontakt – określamy wówczas możliwości wykonania detalu.
Zapraszamy – gwarantujemy najwyższej jakości frezowanie sklejki, CNC, MDF i innych.  

Produkcja mebli

  Nieustanny kontakt z przedsiębiorstwami z różnych branż sprawia, że do kwestii urządzania przestrzeni biurowej podchodzimy kompleksowo.

Tworząc markę Vosho, postawiliśmy na dwie, kluczowe kwestie: praktyczne zastosowania wszystkich mebli oraz ich rolę w kreowaniu wizerunku firmy.

Dzięki temu stworzone i wykonywane przez nas wyposażenie biur, sklepów, salonów usługowych i sal konferencyjnych zapewnia pracownikom optymalne warunki pracy.


Wygodnie urządzona przestrzeń sprzyja koncentracji i korzystnie wpływa na samopoczucie całego zespołu pracowników.

Ponadto – łącząc ofertę Vosho i Navi Concept – możemy kompleksowo wyposażyć Państwa biura, a jednocześnie zadbać o umieszczenie w nich oczekiwanych elementów identyfikacji wizualnej.

 

www.vosho.eu

Zaufali nam