42 230 99 11
533 808 966
biuro@navi-concept.pl

Navi Concept - Obsługa reklamowa firm

Dokładamy wszelkich starań, aby poprzez nasze działania wytworzyć wśród Klientów świadomość, że w każdym temacie związanym z reklamą może na nas liczyć. Czy znasz agencje reklamowe, które z zaangażowaniem i prawdziwą pasją podchodzą do każdego zlecenia? NAVI CONCEPT to obsługa reklamowa firm na najwyższym poziomie! Zarówno w sytuacjach prostych, jak i skomplikowanych, działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Obszary reklamy, w których się poruszamy to wszelkiego rodzaju projekty graficzne, szeroko pojęta poligrafia czyli: druk offsetowy (katalogi, notesy, kalendarze, plakaty, papier firmowy, teczki ofertowe, druki samokopiujące i wiele innych), druk cyfrowy (ulotki, wizytówki, koperty, naklejki papierowe, etykiety, zaproszenia, broszury ), reklama wizualna (oklejanie samochodów, wyklejanie witryn, tablice reklamowe, informacyjne, kasetony podświetlane, x-banery, ścianki pop-up, roll-upy, trybunki) oraz druk wielkoformatowy, banery, fototapety, naklejki foliowe, naklejki magnetyczne, naklejki 3D, plakaty, klisze, płótno canvas.

Mamy również w ofercie frezowanie CNC, wycinanie liter i grafik z folii oraz cięcie ze styroduru i styropianu przestrzennych kształtów.

A tak naprawdę wszystko zaczyna się od dobrego projektu. Posiadamy wspaniały zespół kreatywnych fachowców, dzięki którym nasza obsługa reklamowa firm spełnia oczekiwania wszystkich klientów. Zapewniamy przemyślaną wizję każdej formy reklamy. Dbamy, aby każdy wyszedł od nas zadowolony, dlatego pracujemy do momentu, w którym osiągniemy zadowalające dla obu stron efekty.

Drukarnia

W Navi Concept dysponujemy trzema wyspecjalizowanymi drukarniami. Pierwsza z nich pracuje w technologii druku offsetowego i realizuje wysokonakładowe projekty kilkunastu rodzajów produktów, w tym: drukowanie plakatów, ulotek, katalogów, kalendarzy, wizytówek. Na miejscu funkcjonuje także introligatornia, zapewniająca odpowiednią oprawę dla kalendarzy czy notesów.

Druga to niskonakładowe, szybkie druki cyfrowe. Najczęściej sprawdza się w przy druku wizytówek, notesów, ulotek, naklejek papierowych i kopert. Druk cyfrowy daje możliwość wykonania zlecenia w czasie 24h.

Trzecia to drukarnia wielkoformatowa oferująca wydruki dużych rozmiarów, w tym drukowanie plakatów wielkoformatowych, banerów, billboardów czy oklein do witryn sklepowych. Dzięki nowoczesnemu laminatorowi, wydruki wielkoformatowe posiadają wysoką trwałość i doskonałą odporność na trudne warunki zewnętrzne. Dzięki temu druk wielkoformatowy charakteryzuje się najwyższą jakością, która ma wpływ na skuteczność kampanii i pozwala zoptymalizować koszty. Nasza drukarnia wielkoformatowa zapewni Ci wytrzymałe i estetyczne banery oraz billboardy.


przejdź do sklepu 

Studio projektowe

Efektowna, gustowna i z klasą – taka powinna być idealna reklama. Jeśli potrzebne Ci kreatywne projektowanie graficzne, nie zawahamy się sięgnąć po żart lub pastisz, ale zawsze czynimy to ze smakiem. Projektanci Navi Concept poruszają się swobodnie we wszystkich obszarach, które potrzebne są do zbudowania dobrego projektu: są doskonali w typografii, mają zmysł artystyczny, potrafią dobierać odpowiednie kolory i odznaczają się świetnym wyczuciem proporcji. Dzięki temu projektowanie graficzne przynosi zawsze idealny efekt.

Duże doświadczenie w projektowaniu pozwala nam realizować grafikę ulotek, wizytówek, plakatów, banerów, kasetonów, fototapet, katalogów, witryn szklanych, grafik na samochody, a także logotypów.

Produkcja reklam

Nasze agencje reklamowe zapewniają bardzo wysoką sprawność i skuteczność w produkcji reklam. Realizujemy zarówno projekty potrzebne w aranżacji wnętrz sklepów, salonów usługowych, stoisk handlowych, stoisk na targach, jak i w reklamie zewnętrznej. Wykonujemy tablice, banery, kasetony (także z podświetleniem), roll-up, ścianki pop-up. Do naszych zadań należy także wycinanie liter i tworzenie loga z drewna lub styroduru. Zapewniamy nie tylko druk, ale także projekt, dopasowany do stylistyki reklam Klienta.

Starannie i solidnie wykonana reklama to opłacalna inwestycja, która może służyć firmie przez dłuższy czas. Jednocześnie konkurencyjne cenniki Navi Concept sprawiają, że roll-up, ścianki pop-up i inne narzędzia z tej kategorii będą odpowiednie także do promowania krótkoterminowych ofert – po upływie terminu jednej promocji opłacalne będzie wykonanie kolejnej reklamy.

 

Oklejanie samochodów

Naklejki samochodowe zalecamy wszystkim przedsiębiorstwom, które dysponują choćby jednym firmowym autem. Oklejenie pojazdu to gwarancja mobilnej reklamy bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów najmu powierzchni. Co więcej – poruszające się po mieście, regionie i kraju pojazdy wpływają korzystnie na zapamiętywanie i rozpoznawalność marki. Ich skuteczność jest nielimitowana – reklama może dotrzeć do setek tysięcy osób, a przedsiębiorstwo nie zapłaci za ten zasięg dodatkowej złotówki.

Oklejenie samochodów wpływa także korzystnie na ich wygląd. Folię wykorzystywaną do oklejenia samochodu pokrywamy specjalnym laminatem, co sprawia, że reklama na samochodzie bardzo długo zachowuje idealny wygląd.

Frezowanie CNC

W ramach usługi frezowanie CNC współpracujemy przede wszystkim z branżą reklamową oraz meblarską. Zapewniamy obróbkę detali wykonanych z materiałów najczęściej spotykanych w tych branżach:

→ produkty reklamowe: tworzywa sztuczne (frezowanie plexi, PCW, poliwęglanu litego, płyty kompozytowej dibond),

→ meble: frezowanie sklejki, płyty wiórowej laminowanej, frezowanie MDF,

→ inne branże: frezowanie drewna litego do grubości 10 cm, preszpanu, blachy aluminiowej.

 

Dysponujemy profesjonalnym centrum obróbczym 3-osiowym firmy Infraform, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać frezowanie MDF, frezowanie plexi oraz innych materiałów na najwyższym poziomie. Maksymalna wielkość pola roboczego wynosi 210 x 410 cm. Jeżeli chcesz skorzystać z usługi frezowanie CNC lub jesteś zainteresowany usługą frezowanie drewna - prosimy o kontakt – określamy wówczas możliwości wykonania detalu.
Zapraszamy – gwarantujemy najwyższej jakości frezowanie sklejki, CNC, MDF i innych.  

Produkcja mebli

  Nieustanny kontakt z przedsiębiorstwami z różnych branż sprawia, że do kwestii urządzania przestrzeni biurowej podchodzimy kompleksowo.

Tworząc markę Vosho, postawiliśmy na dwie, kluczowe kwestie: praktyczne zastosowania wszystkich mebli oraz ich rolę w kreowaniu wizerunku firmy.

Dzięki temu stworzone i wykonywane przez nas wyposażenie biur, sklepów, salonów usługowych i sal konferencyjnych zapewnia pracownikom optymalne warunki pracy.


Wygodnie urządzona przestrzeń sprzyja koncentracji i korzystnie wpływa na samopoczucie całego zespołu pracowników.

Ponadto – łącząc ofertę Vosho i Navi Concept – możemy kompleksowo wyposażyć Państwa biura, a jednocześnie zadbać o umieszczenie w nich oczekiwanych elementów identyfikacji wizualnej.

 

www.vosho.eu

Zaufali nam